mapa strony | szukaj

Czy wiesz, że codzienna praca ma największy wpływ na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie? Więc dlaczego nie wykonywać codziennych prac w najbardziej efektywny sposób, i sprawić żeby praca w kuchni dawała więcej przyjemności? Wyobraź sobie, gotowanie posiłków, mycie naczyń kuchennych i korzystanie z urządzeń bez konieczności schylania się. Można to osiągnąć za pomocą naszego elastycznego, modułowego pomiaru 13,3 cm, który pozwala na zaprojektowanie szafek niemal na dowolnej wysokości, oraz pozwala na różnorodne podziały frontów.

Meble kuchenne firmy Beckermann pozwalają na łatwe i efektywne magazynowanie żywności, napojów i przyborów kuchennych. Szfka o rozmiarze 79.8cm Mega-wysoka daje 20% więcej miejsca. W połaczeniu z rozmiarem Mega-głębokia daje 40% więcej miejsca na te wszystkie rzeczy, które chcesz przechowywać!

Standardowa wysokość szafek to: 77,7 / 80,7 / 86 / 91 / 94 / 99,3 / 104,3 cm i mogą one być dostosowane w granicach do - 0,5 cm do + 2 cm, wpływając na konfort pracy w kuchni oraz na naszą zdrową postawę.

Jeśli szukacie kuchni idealnie pasującej do Waszego mieszkania skontaktujcie się z nami. Nasi architekci znają się doskonale na projektowaniu kuchni, a ich wiedza oraz profesjonalne doradztwo pomogą Ci zaplanować kuchnię twoich marzeń.

 

Oświetlenie

Oprócz mebli kuchennych na wymiar oferujemy projekty oświetlenia, które nadadzą Twojej kuchni idealny klimat.

Oświetlenie

więcej ...

AGD

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt AGD, zaprojektowany przez najlepszych stylistów.

AGD

więcej ...

Salon sprzedaży

Salon z meblami kuchennymi znajduje się w Kościerzynie w województwie pomorskim, 60 kilometrów od Gdańska.

Da Vinci - Mapa kontaktowa

Telefon: 058 686 36 58

www.studio-davinci.eu

więcej ...

Beckermann Küchen
stworzone przez: www.derwi.pl