mapa strony | szukaj

Składowanie

Składowanie

W dzisiejszych czasach typowe dla nowoczesnej kuchni jest odpowiednie zaprojektowanie wnętrza szafek oraz schowków. Optymalne rozwiązania poprawiają jakość oraz wygląd Twojej kuchni. Nasze przestronne wnętrza, do których mamy dostęp z obydwu stron, są opowiedzią na Twoje problemy z przechowywaniem. Wnętrza szuflad wyposarzone są w opcjonalne dodatki nie zakucające liniowego układu kuchni. Kuchnie Beckermann są dokładnie planowane łącząc ze sobą atrakcyjny wygląd i funkcjonalność.

Narożnikowe rozwiązania

Narożnikowe rozwiązania

Space Corner jest zupełnie nowym rozwiązaniem dla zagospodarowania przestrzeni w rogu. Szuflady i półki wstawiane są ukośnie do narożnika, dzięki czemu są łatwo dostępne i oferują przestronne oraz uporządkowane miejsce. Kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem jest system Le Mans. System ten oparty jest na wirujących półkach, dzięki którym możemy przechowywać garnki o dużych gabarytach. Półki są wyposażone w poręcze, a spód jest pokryty anty-poślizgowym materiałem, zapobiegając przesywaniu się ciężkich przedmiotów. Magic Corner jest najbardziej wyszukanym rozwiązaniem. Podczas otwierania drzwi, drugi Koszyk przychodzi sam z tyłu szafy do przodu, tym samym ułatwiając dostęp do przechowywanych przedmiotów.

Przy gotowaniu

Przy gotowaniu

Idealnym rozwiązaniem jest nasz wewnętrzny system magazynowania, który może być montowany, rozszerzony i ponownie ułożony zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Przedziałki, które dzielą miejsce wzdłuż i w poprzek, stanowią elastyczny system, pozwalający na zmianę w dowolnym momencie, dzięki czemu dostosowujemy przestrzeń do konkretnych potrzeb.

Pod zlewem

Pod zlewem

Spraw żeby miejsce pod zlewem przerodziło się w funkcjonalną, atrakcyjną i dobrze zaplanowaną przestrzeń. Nasze szuflady są idealnie dopasowane do rury pod zlewem oferując miejsce do składowania środków czyszczących i detergentów. Do szafki pod zlewem może również zostać właczony praktyczny kosz na śmieci. Aby zobaczyć ile opcji mamy do zaoferowania i wybrać indywidulaną kombinację zapraszamy do naszego studia kuchennego.

Przechowywanie odpadów

Przechowywanie odpadów

Inteligentny system zarządzania odpadami jest nieodzownym elementem w kuchni. System ten musi być gotowy pod ręką, praktyczny i łatwy w użyciu.

Nasz system jest porządnie zorganizowany. Mniejsze i większe kosze na śmieci mogą być ustawione obok siebie, ponadto nasz system zatrzymuje niechciane zapachy nie pozwalając im się rozprzestrzeniać.

Nasze rowiązania pozwalają na odpowiednie przechowywanie detergentów i środków czyszczących.

Oświetlenie

Oprócz mebli kuchennych na wymiar oferujemy projekty oświetlenia, które nadadzą Twojej kuchni idealny klimat.

Oświetlenie

więcej ...

AGD

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt AGD, zaprojektowany przez najlepszych stylistów.

AGD

więcej ...

Salon sprzedaży

Salon z meblami kuchennymi znajduje się w Kościerzynie w województwie pomorskim, 60 kilometrów od Gdańska.

Da Vinci - Mapa kontaktowa

Telefon: 058 686 36 58

www.studio-davinci.eu

więcej ...

Beckermann Küchen
stworzone przez: www.derwi.pl