mapa strony | szukaj

Blumotion

Blumotion

Każda szuflada, szafka, a nawet narożnik wyposażony jest w urządzenie które w połowie drogi miękko zatrzymuje zamykane drzwiczki. Mechanizm ten nie tylko przyczynia się do zmniejszenia poziomu hałasu w kuchni, ale również, pozwala na łatwiejszą pracę. Dodatkowa stabilność szuflad osiągana poprzez włączenie dodatkowych wysokich bocznych ścianek. Jako funkcja opcjonalna, dostępna jest w szklanym lub metalowym wykończeniu.

Szuflady

Szuflady

Nasze mocne półki są przeznaczone do przetrzymywania ciężkich ładunków. Wybór metalu lub szkła, sprawia że szafki te doskonale nadają się do przechowywania butelek oraz pojemników. Natomiast zaokrąglone metalowe pojemniki pozwalają na łatwe urzymanie szafek w czystości.

Opcje szuflad

Opcje szuflad

Detale oraz funkcjonalność półek jest ważnym aspektem dobrze zaprojektowanej kuchni. Sytem "Orgaline" jest doskonałym rozwiązaniem do przechowywania sztućców, w którym schowki mogą być indywidualnie dopasowywane do każdego rozmiaru. Kolejnym rozwiązaniem jest soliny drewniany schowek, który działa na tej samej zasadzie. Ta opcja dostępna jest ze stojakiem na noże i przyprawy.

Oświetlenie

Oprócz mebli kuchennych na wymiar oferujemy projekty oświetlenia, które nadadzą Twojej kuchni idealny klimat.

Oświetlenie

więcej ...

AGD

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt AGD, zaprojektowany przez najlepszych stylistów.

AGD

więcej ...

Salon sprzedaży

Salon z meblami kuchennymi znajduje się w Kościerzynie w województwie pomorskim, 60 kilometrów od Gdańska.

Da Vinci - Mapa kontaktowa

Telefon: 058 686 36 58

www.studio-davinci.eu

więcej ...

Beckermann Küchen
stworzone przez: www.derwi.pl